Стала відома доля постраждалих після стрілянuни на “Південмаші”: лікарі розкрили деталі
Деяким з них необхідна більш тривала реабілітація.
Нацгвардійців, які постраждали під час стрілянині на Південмаші, найближчими днями можуть перевести у військовий госпіталь. Про це повідомив головний лікар обласної клінічної лікарні ім. Мечнікова Сергій Риженко під час брифінгу. Пише politeka.net


За словами лікаря, найважчу пацієнтку, 22-річну Жанну Шарову, очікує тривалий процес реабілітації. Дівчина отримала кульові поранення в плече, живіт та коліно. Кулі пошкодили хребет. Тож пацієнтку очікує іще одна операція та курс терапії.
Ще двом нацгвардійцям, Владиславу та Ігорю, лікарі вже планують знімати шви. Потім їх випишуть та переведуть у військовий госпіталь.
Як вже повідомляла Politeka, 27 січня на території дніпровського підприємства “Південмаш” стався розстріл караулу Нацгвардії. Солдат строкової служби, нацгвардієць Артемій Рябчук розстріляв своїх товаришів по службі. В наслідок стрілянини загинуло четверо військових та одна працівниця підприємства. Ще п’ятеро військових отримали кульові поранення різного ступеня важкості.

Під час допитів Артемій Рябчук повідомив, що причиною його поступку стала постійне цькування товаришів по службі, нестатутні відносини між військовими.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )