Стало відомо, хто народив доньку Олегу Сенцову

Новини

В Олега Сенцова народилася донька. Про це режисер повідомив на своїй сторінці в соцмережі.

Там з’явилося зворушливе фото, як Сенцов цілує немовля. І короткий підпис “донька Емма”. Новина про народження донечки стала несподіванкою навіть для близького оточення Сенцова, своє особисте життя режисер воліє не афішувати.

Від ТСН він прийняв привітання, а от на прохання додати більше інформації про поповнення чемно відмовився і сказав, що “без коментарів”.

Однак знайомі Олега Сенцова розповіли ТСН, що доньку йому народила журналістка і активістка Юлія Бабич.

Як видно на її сторінці у фейсбуці, народила Юля ще в середині грудня. Відтоді у неї там багато світлин з немовлям і хештегом “крихітка Олегівна”.

В одному із дописів Юля пише, що донька на неї не дуже схожа, натякаючи на схожість малечі із татом.

Нагадаємо, Олег Сенцов повернувся з російського полону півтора роки тому – у вересні. Він має двох дорослих дітей сина Влада і доньку Аліну. З їхньою мамою Олег розлучений, вона залишилася жити в Криму.

В Олега Сенцова народилася донька. Про це режисер вранці повідомив на сторінці в соцмережі. Там з’явилося зворушливе фото, як Сенцов цілує немовля. І стислий підпис “донька Емма”. Новина про народження донечки стала несподіванкою навіть для близького оточення Сенцова. Своє особисте життя режисер воліє не афішувати.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий