Стало відомо, скільки українців проти територіальних поступок Росії: результати соцопитування

Більшість громадян України виступають проти територіальних поступок Росії задля досягнення миру. Лише 10% вважають, що задля досягнення миру та збереження незалежності можна відмовитися від деяких територій.

При цьому віддавати будь-які території країні-агресору не хочуть, зокрема, люди, які проживають у районах інтенсивних бойових дій.Про це свідчать результати соцопитування Київського міжнародного інституту соціології.

Опитування проводилося у період з 13 по 18 травня серед 2000 респондентів. Результати показали, що для 82% респондентів жодні територіальні поступки не припустимі. На такий варіант погоджуються лише 10% українців і лише задля досягнення миру та збереження незалежності.

Примітно, що проти будь-яких територіальних поступок виступають більшість населення в усіх регіонах України. Навіть на сході, який зараз зазнає інтенсивних бій, 68% проти поступок (готові на поступки – лише 19%), а на півдні – 83% проти поступок (готові – лише 9%).

Відео дня:

Також важливо відзначити, що серед респондентів, що проживають на окупованих територіях, 77% проти будь-яких територіальних поступок (готові на поступки – 18%). При цьому серед тих, хто після 24 лютого 2022 виїхав з окупованих територій, 82% виступають проти будь-яких поступок (підтримують поступки – лише 5%).

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Стало відомо, скільки українців проти територіальних поступок Росії: результати соцопитування