Сталося все в окупованому Криму. Вийшла з роботи сіла в маршрутку. Раптом заходить хлопець. Після його слів у мене дотепер сльози на очах…

Звичайний автобус, на дзеркалі прив’язана георгіївська стрічка, а на панелі -флажок РФ. І раптом заходить симпатичний хлопець, спортивної статури в жовтій куртці з українською символікою.

Настрій трохи покращився, і я мимоволі посміхнулася. Хлопець спокійно сів на вільне місце. І раптом до нього звернувся чоловік, який сидить через прохід (Типовий ватник)

— Не боїшся ходити в такому одязі?

— А кого мені боятися !? — перепитав хлопець

— Ну, … росіян, тут в Криму, можуть подумати, що ти б@ндеpлог.

— А в Криму є росіяни? Або це ти про тих, зрадників, які продали себе і свою батьківщину Путіну за дешеві обіцянки!?

— Так ми голосували за стабільність і процвітання! Росія — багата країна, подбає про кримчан. А в Україні зараз морок, ти подивися, що зараз в Києві твориться!?

— Ось бачиш, наскільки вузько ти мислиш !? Для тебе Україна — це Тимошенко, міфічні бaндерівці і страх дефолту. А для мене Україна — набагато більше!

Україна — це мій прапор, гімн, герб, паспорт, мова, це Львів і Донецьк, Ялта і Київ, Тернопіль і Харків, Суми і Дніпропетровськ, це весь український народ!’ І я, навіть під дулом пістолета, не зміг би зрадити все це! І цю куртку я ношу з гордістю!»

Після цих слів у мене сльози на очах стали навертатися і я зрозуміла, що поки є такі хлопці, надія не помре і Крим ще не втрачений.

Боже бережи Україну і таких патріотів!

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар