Старший син Віктора Павліка вперше розповів про смеpть молодшого брата і як їх зірковий батько відносився до сина

Новини

Діагноз саркома хребців Павлу Павлику поставили в жовтні 2018 го. Це злоякісна пухлина кісткового скелета, що відрізняється складною діагностикою і агресивним перебігом.

Молода людина пройшов 20 курсів хіміотерапії, курс променевої терапії, регулярно обстежувався і знаходився під наглядом лікарів, проте його стан здоров’я тільки погіршувався. В останні місяці життя у Павла почали відмовляти пальці, а пересувався він тільки в інвалідному візку.

В ефірі програми “Зірковий шлях” Олександр згадав їх остання розмова. Чоловік зазначив, що з Пашею вони були дуже близькі, тому він все ще не може змиритися з тим, що брату випали такі складні випробування:

“Я його на руках з пологового будинку тримав, розумієте? І він такий чистий дитина була. Я знаю, що чиста людина рано йде до Бога. Я просто не знаю, чому це з ним сталося. Мені єдине шкода, що він так довго мучився, все-таки два роки. Лору шкода, вона від нього не відходила “.

Лора – мама Павла, Лариса Созаева, вона була третьою дружиною Віктора Павлика. Від неї артист пішов до молодої Катерині Репяховой, яка є його концертним директором.

“В принципі, десь ми трохи і були готові до цього, я так думаю. І Лора вже стільки намучилася. Коли ми приїхали на похорон в цей день, було важко. Я бачив, як тато переживав. Саме в той день. Далі – я нічого не можу сказати і не хочу говорити “.

Остання розмова братів відбувся за тиждень до того, як все сталося. Павло розповідав Олександру про дівчину, з якою він познайомився в мережі і яка навіть приїжджала його відвідати. Але найбільше співака вразили думки 21-річного Паші. Він говорив, що лежати все життя овочем в ліжку не хоче:

“Я вже чекаю, або Господь мене туди нехай забирає, або зробить з мене тут людини”, – згадав син Павлика слова брата.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN