“Стався удар, приймайте таблетки калію йодиду”: У Росії хакери зламали ТБ і запустили повідомлення про атаку

Вдень 9 березня хакери зламали російські радіостанції та телеканали. Замість звичної кремлівської пропаганди громадянам держави-терориста Росії повідомили про “ядерний удар”, передають Патріоти України.

У відеоролику росіян закликали пити таблетки та спускатися в укриття. У МНС країни-агресора заявили, що взлом радіостанцій та телеканалів стався на території Москви. Проте подібні повідомлення також з’явилися й в інших регіонах Росії. Хакери “оголосили” у столиці РФ “повітряну тривогу”, а також закликали росіян негайно пройти в укриття.

При цьому росіянам порадили вдягнути протигази або ватно-марлеві пов’язки. Варто зазначити, що у ролику йшлося про “ядерний удар”, адже громадянам держави-терориста порадили прийняти таблетки калію йодиду. Лікарі можуть призначати цей препарат у разі загрози накопичення радіоактивного йоду у щитовидній залозі.

“Увага! Екстрене повідомлення! Стався удар! Терміново пройти в укриття, використовуйте протигази всіх типів, за їх відсутності – ватно-марлеві пов’язки. Прийняти таблетки калію йодиду”, – закликали росіян.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN