Connect with us

Новини

Степан Хмара: РЕПОСТ! До терористичного злочину має потенційне відношення Андрій Єрмак. Поясню чому

Published

on

Степан Хмара

РЕПОСТ! РЕПОСТ! РЕПОСТ!
До терористичного злочину, який спричинив регіональну гуманітарну катастрофу, має потенційне відношення Андрій Єрмак. Поясню чому.

Перед широкомасштабною війною з Україною, Єрмак проводив закриті переговори з Козаком. Вони домовилися про сухопутній кордон до Криму і подачу туди води. Це публічно визнав Козак невдовзі після початку широмасштабної війни. Козак був здивований : «Зачем била нужна такая война, ведь ми с Єрмаком обо всьом договорились?!» – про це він заявив публічно. А потім про Козака – ні слуху, ні духу…

Тепер зрозуміло, чому Чонгар і всі комунікації з Криму і до Криму були розміновані…
Окупаційні війська на другий день війни безперешкодно, як на параді зайняли Нову Каховку. На третій день вода пішла в Крим. Так само легко були захоплені інші південні райони України, зокрема Енергодар і Запорізька АЕС, Бердянськ, Мелітополь і оточений Маріуполь.

Advertisement

Чи домовлявся Єрмак, виконуючи розпорядження Зеленського, чи діяв самочинно, має встановити слідство?!
Як показала вчорашня Прес- конференція, Зеленський не захотів відповісти, хто дав розпорядження на розмінування Чонгару і комунікацій.

Президент поки- що, має імунітет. На ці питання він буде відповідати згодом.
Єрмак жодного імунітету не має. Він може і повинен бути безперешкодно затриманий і заарештований. Малоймовірно, але, якщо взяти до уваги, що Єрмак схильний до авантюр, то все можливо. Адже він влаштував пастку Зеленському, привізши його в Оман на зустріч з Патрушевим. Про це Єрмак розповість на допитах.

Андрій Єрмак небезпечний ще й тим, що він втручається в роботу військового керівництва. Він навіть контролював розмову Валерія Залужного і Марка Міллі – цих двох поважних генералів.

P.S: Шановні друзі, хто прочитав цей допис, прошу перепостити і попросити перепрошувати далі.
джерело

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement