Стискає душу непрошений жаль. Пішла з життя світла і добра вчителька Людмила .І сьогодні нам важко збагнути цю втрату, ще важче прийняти її.

Новини

Пішла з життя вчителька Дзвиняцького ліцею Людмила Володимирівна Кузишин.

19 кращих років свого життя Людмила Володимирівна віддала Дзвиняцькій школі

Стискає душу непрошений жаль. Пішла з життя світла і добра вчителька Людмила Володимирівна Кузишин. Вона відійшла у вічність, у той незнаний, невідомий нікому світ, з якого ніхто не повертається. У безмежній скорботі її колеги- педагоги, працівники ліцею, учні, яких вона навчала біології ,основ здоров’я, їхні батьки , подруги, знайомі.

19 кращих років свого життя Людмила Володимирівна віддала Дзвиняцькій школі. Відкрита й чесна, справедлива й вимоглива, вродлива, завжди елегантно одягнена вчителька заходила до класу. Такою її запам’ятали учні.

І сьогодні нам важко збагнути цю втрату, ще важче прийняти її. Ми навіки збережемо світлу пам’ять про Людмилу Володимирівну у наших серцях і завжди будемо згадувати прекрасну вчительку, яка прикрашала своєю особистістю рідну школу. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне. Хай земля їй буде пухом.

Ліцей Дзвиняцький

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий