Стосується кожного! Міністр звернувся: Монастирський не підбирав слів. Все під контролем: зберігати спокій
Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявляє, що ситуація на вулицях стабільна, але у соцмережах можуть поширювати фейки для нагнітання паніки.

Про це Монастирський повідомив у відеозвернення.
“Сьогодні буде критичний день з точки зору появи сотень фейків та неправдивих повідомлень, метою яких буде нагнітання страху та паніки серед нас. Через соцмережі будуть розганятися апокаліптичні новини на будь-який смак. Повідомляє korupciya.comСаме тому сотні поліцейських, нацгвардійців, прикордонників та рятувальників звернулися до українців щоб показати на власному прикладі, що ми захищаємо та не панікуємо”, Монастирський запевнив, що “ситуація на вулицях міст та сіл України є стабільною та контрольованою”, а транспортна інфрастуктура, енергетика, комунальні підприємства працюють у звичайному режимі.
Голова МВС нагадав, що з 14 до 19 лютого особовий склад Національної поліції переведено на посилений режим несення служби, про шо напередодні повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко.
Очільник поліцейських повідомив, що це означає на практиці:
⁃ збільшення кількості патрулів, які забезпечуватимуть публічну безпеку та порядок на вулицях
⁃ розгортання додаткових ситуаційних центрів для цілодобового моніторингу оперативної обстановки в країні
⁃ взяття під охорону об’єктів критичної інфраструктури, органів державної влади та місцевого самоврядування.Вказано, що це покликане оперативніше реагувати на будь-які загрози безпеці громадян.
Посилений режим роботи правоохоронців – це не додатковий привід для паніки, це про захист та повну готовність до будь-яких викликів. Я з упевненістю можу сказати, що Міністерство внутрішніх справ є надійним тилом для Збройних сил України”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )