“Страшна новина! Боже, який біль”: з’ясувалися обставини загибелі відомого київского активіста, йому було лише 24

Під Ізюмом, захищаючи Україну, героїчно загинув відомий київський активыст і розвідник 93 ОМБР «Холодний Яр» Роман Ратушний.
Про це, як пише Politeka.net, повідомила громадська організація “Захистимо Протасів Яр”.

«Важкі дні… Підтвердилась страшна новина… Ромчик був кращим з нас, відчайдухом, який завжди був першим в будь-якому бою і ніколи не проявляв страху. Так сталося, що в його останньому бою, він був в розвіддозорі в складі бойової групи і загинув під час виконання бойового завдання», – йдеться у повідомленні.

Ратушний був участником Революції Гідності, громадським активістом, очолював ГО «Захистимо Протасів яр». З першого дня повномасштабного російського вторгнення Ратушний брав участь в боях під Києвов, а потім вже в складі 93 омбр «Холодний яр» звільняв Тростянець, воював на Сумщині та під Ізюмом.

5 липня Ромі мало б виповнитися 25. Новина про його загибель приголомшила українців.

Відео дня:

«Вічна пам’ять герою. Просто немає слів. Йдуть найкращі», «Був знайомий особисто, світла, розумна Людина. Рашисти вбивають наше майбутне. Світла пам`ять. Герої не вмирають», «Я почула це 9 червня і не хотіла в це вірити. Ніяк. Чому ця грьобана війна забирає квіт нації? Дійсно найкращих ….», «Боже, як шкода… Царство Небесне…», «Боже, який біль», – пишуть у коментарях користувачі Facebook.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Страшна новина! Боже, який біль”: з’ясувалися обставини загибелі відомого київского активіста, йому було лише 24