“Страшна проблема”: Зеленський виступив з терміновим дорученням. “На особистому контролі”

Президент Володимир Зеленський 23 червня обговорив з урядом питання допомоги українцям, постраждалим від сильних повеней на заході країни, і поставив завдання відправити в регіони гуманітарний вантаж.

Про це повідомляється на сайті Офісу президента України. Прес-служба зазначила, що глава держави тримає на контролі ситуацію в західних областях, де вирує негода. korupciya.com

“Повені – це страшна проблема, яка вимагає ретельного стратегічного рішення. А зараз ми повинні оперативно подбати про людей, які залишаються без світла, чиї будинки затопило”, – сказав президент.

В ОП додали, що Зеленський щодня заслуховує звіт про розвиток ситуації з негодою.

Нагадаємо, станом на 17:00 23 червня, як повідомляється на сайті ДСНС, роботи з ліквідації наслідків негоди тривали в чотирьох областях: Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій і Львівській.

Наслідки негоди в Івано-Франківській області:

на території 13 адміністративних районів підтопило 866 домогосподарств, 604 житлових будинки, 210 присадибних ділянок, 23 пішохідних та 13 автомобільних мостів;

розмито 15340 метрів автомобільних доріг, 29 населених пунктів залишилися без дорожнього сполучення;

відбулося дев’ять зсувів;

зруйновано 280 метрів берегоукріплень.

Вертоліт рятувальників Eurocopter Н225 доставив для жителів Верховинського району, з якими було відсутнє транспортне сполучення, 2150 кг продуктів харчування (борошно, цукор, крупи, хліб).

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Страшна проблема”: Зеленський виступив з терміновим дорученням. “На особистому контролі”