Connect with us

Новини

Страшне горе! Велика втрата для України – ВІН загинув: країна в скорботі! ЗСУ повні люті, помстяться!

Published

on

На Донеччині в районі Авдіївки в бою загинув депутат Миргородської районної ради, історик та педагог Анатолій Карбан.

Про це поінформувала пресслужба .

“Стримуючи ворожий наступ ворога, загинув не просто член нашої команди, а справжній друг, побратим, людина з великої літери. Анатолій Євгенович як педагог зростив не одну сотню дітей, прививаючи їм любов до рідного краю та до України. А з початком повномасштабного російського вторгнення він взяв до руки зброю, щоб дати гідну відсіч окупантам і власним прикладом показати силу патріотизму і любові до Батьківщини”, – пишуть полтавські партійці.

Близькі друзі Анатолія Євгеновича згадують, що він ніколи не шукав легких шляхів, не оминав життєвих перепон, не відсиджувався і не пересиджував:

“Ти завжди знав, що твоя боротьба із ворогом – це твоя доля. Ти готувався до неї від початку свого свідомого життя… Ти тренувався, займався спортом, мав щоденні кілометрові пробіжки, обливався холодною водою у будь-яку пору року, купався навіть узимку, ти читав спеціальну, підготовчу військову літературу… Одним словом – ти готувався до війни…ти плекав свій дух і готував тіло…

Ти мав бунтарський дух, ти був на всіх майданах.

Advertisement

Ми стільки мали планів, стільки нездійсненних мрій… Ми не встигли помандрувати… Ми не встигли…  Та зараз ти помандрував у найдовшу в світі мандрівку, мандрівку, з якої не повертається ніхто… Тебе там зустріне твоя улюблена бабуся Ганна. А ми, колись, обов’язково до тебе доєднаємося…кожен у свій час… Спокій твоїй душі…”, – йдеться у дописі.

Прокоментуйте:
Advertisement