Страшні пожежі та загибель тварин: Еколог розповіла, до чого призведе зміна клімату в Україні

В Україні, після дуже сухої осені, безсніжної зими і ранньої весни неминучі зміни клімату, які негативно позначаться на існування окремих видів рослин і тварин. Про це “Апостроф” розповіла голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко, передають Патріоти України.

“Зміни клімату у нас неминучі. Була дуже суха осінь, безсніжна зима, потім рання весна – це дуже серйозно впливає на існування окремих видів рослин і тварин. Коли в цьому році була дуже тепла зима, то тварини, які повинні впадати в сплячку, залишалися активними – дуже багато таких тварин загинуло. Крім того, багато хто загинув через пожежу і так далі “, – розповіла вона.

Крім того, ще одним наслідком зміни клімату є поява великої кількості мікробів хвороб, які не “перемерзли” взимку. “Коли ми говоримо про масштабні лісові пожежі і потім підраховуємо збитки, то, можливо, варто ці кошти витратити на попередження – розчистити дороги, встановити системи відеоспостереження у зони відчуження, здійснювати аеро-фото-відеозйомку тощо. Виходить, що комусь то вигідніше відшкодовувати наслідки пожежі, ніж діяти на випередження. Ми також побачили відсутність належного обладнання, захисного одягу, техніки“, – констатувала еколог. Вона додала, що це може знизити і загрози терористичної діяльності. Адже ліс в умовах посухи, особливо сосновий, дуже легко підпалити.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Страшні пожежі та загибель тварин: Еколог розповіла, до чого призведе зміна клімату в Україні