Connect with us

Новини

Стрелков визнав, що поразка Росії в Україні неминуча, і натякнув Кремлю на повстання армії та розпад країни

Диверсант Ігор Стрєлков не виключив повстання російської армії після поразки у війні з Україною.

Кремлівська “спецоперація” в Україні замість триденного бліцкригу перетворюється на затяжну війну. Цей сценарій загрожує РФ повстанням армії та, можливо, розпадом країни.

З такою тривожною для росіян заявою виступив полковник ФСБ РФ у відставці, диверсант Ігор Стрєлков (Гіркін) на зустрічі з прихильниками, передає Диалог.UA.

“Та армія, яка зазнає поразки у цій війні, можливо, вирішуватиме питання зі своїм урядом”, – заявив Стрєлков.

Advertisement

Він відразу уточнив, що поразка української армії не передбачається, оскільки Київ підтримує весь цивілізований світ.

“За Україною стоїть найпотужніша структура НАТО. І вони підтримуватимуть… Коли вони відчують, що градус розжарився в Україні, вони дадуть і грошей, і продовольство… Вони не дадуть Україні розвалитися”, – заявив з жалем диверсант.

Він уточнив, що для Росії сценарій розпаду вірогідніший, оскільки Кремль уплутався у затяжну війну. Шанс перемогти у РФ є, за його словами, тільки при оголошенні загальної мобілізації в Росії. Але йти на цей крок Кремль панічно боїться.

“Наша влада … сподівається, що не доведеться напружуватися і напружувати сили країни, тому що це загрожує для них. Вони розуміють, що все підгнило. І якщо напружитися, то може почати лопатися скрізь”, – розповів Стрєлков.

Advertisement

Зазначимо, що Стрєлков є ворогом України. Він критикує військово-політичне керівництво Росії не за саму війну проти України, а за її бездарне відання. Його вважають неофіційним спікером силової елітної групи в РФ – так званої “партії війни”.

Немає сумнівів, що диверсант має дуже високопоставлених покровителів. Він дозволяє собі вкрай різку критику Кремля та керівництва російської армії, і при цьому не зазнає жодного переслідування. І це в той час, коли в РФ вже садять до в’язниць за плакати зі словом “Світ”.

Прокоментуйте:
Advertisement