“Скажу лише, що нас більше 400 осіб.” Стрімко зростає кількість білорусів, які воюють за Україну: “Відбувся “покліч сэрца”

В середньому в тиждень до білоруського полку імені Кастуся Калиновського приєднується близько десяти бійців.

Про це розповів командир полку Денис Прохоров з позивним “Кит” в інтерв’ю опозиційному білоруському виданню «Зеркало». Як зазначає видання, “Кит” став одним з перших білорусів, хто з початку “другої фази війни” вже брав участь у серйозних боях – йдеться про Бучу.

За словами бійця, серед його однополчан люди найрізноманітніших професій. Кожного тижня кількість бійців зростає, але точну їх цифру Прохоров приховує.

“Скажу лише, що нас більше 400 осіб. Наскільки більше, не відповім. Зараз в середньому на тиждень до нас приєднується близько десяти бійців. 90-95% полку-це цивільні”, – повідомив співрозмовник виданн

За його словами, більшість це ті, кому після виборів у 2020-му довелося виїхати з Білорусі.

Відео дня:

“Після того, як в Україні почалася війна, у багатьох з них стався «покліч сэрца», як було у мене в 2014-му, і вони вийшли на нас. Вони швидко вчаться військовій справі і розуміють всі суворі реалії. Серед тих же, хто має бойовий досвід — – це люди з “Азова”, учасники “Правого сектора” та інших добровольчих підрозділів”, – розповів “Кит”.

Наймолодшому бійцю – 18, найстаршому-70.

“Спочатку ми брали всіх, так як для створення підрозділу була важлива кількість. А там вже, як то кажуть, кожному шукали застосування. Зараз такого немає”, – повідомив командир полку.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Скажу лише, що нас більше 400 осіб.” Стрімко зростає кількість білорусів, які воюють за Україну: “Відбувся “покліч сэрца”