Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам’яті

Новини

29-річна Терзел Расмус з Кейптауна, що у ПАР, вийшла заміж за чоловіка, який на 51 рік старший за неї.

Дівчина зустрілася з 80-річним Вілсоном Расмусом у 2016 році на заході, організованому місцевою газетою. Терзел Расмус, яка працювала журналісткою, одразу без пам’яті закохалася у нього, попри те, що чоловікові онуки є її ровесниками. Історію пари розповідає “The Sun“.

“Коли я закінчила роботу, я залишилася на вечірці, де почалися танці. Вілсон пройшов через танцмайданчик до місця, де я сиділа, і запитав, чи можна сісти поруч. Він пояснив, що помітив, що я одна, і вирішив скласти мені компанію. Я погодилася, і з того часу ми не розлучалися. Пізніше виявилося, що він звернув на мене увагу ще до початку заходу і вирішив познайомитися ближче”, — розповіла Терзел. Терзел Расмус

Терзел і Вілсон Расмус, фото: thesun.ie

Терзел і Вілсон Расмус, фото: thesun.ie

Того дня пара обмінялася телефонами. А вже наступного Терзел запросила Вілсона на захід для преси, потім — на каву. Таким чином, дуже скоро вони почали зустрічатися.

Вілсон зізнається, що шукав молоду дружину, яка забезпечила б йому відхід в силу його поважного віку. Водночас Терзел цінує чоловіка за мудрість і його життєвий досвід. Вілсон часто дає їй поради щодо її майбутнього, а також надає фінансову підтримку.

Наприклад, чоловік оплачує навчання коханої. Проте, Терзел назвала і єдиний недолік коханого — це нерозуміння нових технологій. Відомо, що закохані не планують заводити власних дітей. Проте, за словами дівчини, але якщо раптом вона завагітніє, то аборт робити не буде.

Терзел і Вілсон Расмус, фото: thesun.ie

Терзел і Вілсон Расмус, фото: thesun.ie

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий