Суд може скасувати вирок: Вбивство дитини та чоловіка на Дніпропетровщині. Жінка, що вижила, несподівано кардинально змінила свідчення (фото, відео)

Новини

Свідок у справі школяра Валентина Земцова, засудженого до довічного ув’язнення за подвійне вбивство (дитини і чоловіка), різко змінила свої показання. Йдеться про жінку, яка дивом вижила під час нападу в 2018 році в Павлограді Дніпропетровської області, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Верховний суд направив на перегляд справу проти Земцова. Водночас потерпіла Вікторія Кригіна, яка під час нападу отримала поранення, розповіла іншу версію подій. За словами прокурора, жінка стверджує, що її чоловік убив сина, а Земцов почув крики і захистив її.

Зазначимо, що в 2018 році вона говорила, що саме Земцов убив її чотирирічного сина, чоловіка та поранив її. Тоді Кригіна була вагітною.

“Слово в слово її нову версію раптом озвучує і сам Земцов. Батько підсудного не знає, чому син весь час мовчав про це. Батьки виплатили постраждалій моральну шкоду ще кілька років тому, але сума не розголошується. Вікторія підписала документ, що претензій до учня не має”, – пише ТСН.

Протягом двох тижнів хлопець виступить з останнім словом на суді, який потім вирішить, чи залишити його за ґратами довічно або скасувати вирок і знову розслідувати подію.

Водночас прокуратура відкрила нове кримінальне провадження за фактом надання неправдивих свідчень.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий