Суд щодо Кузьміних перенесли: нардеп показав селфі біля НАБУ та “забув” паспорт

У понеділок, 7 лютого, суд розпочав засідання у справі народного депутата від “Слуги народу” Сергія Кузьміних. Проте він нібито забув свій паспорт, унаслідок чого обрання запобіжного заходу перенесли на 09:45 8 лютого.

Відповідне рішення оприлюднив суддя, який зазначив, що бачить нардепа вперше, а відповідно, не може знати, чи це він. Із документів у підозрюваного лише посвідчення народного депутата.

Нагадаємо, наприкінці січня Кузьміних затримали “на гарячому” під час отримання хабаря у розмірі 558 тисяч гривень. Варто зазначити, що після повідомлення НАБУ про затримання сам нардеп у Facebook запевнив, що самостійно з’явився в антикорупційне бюро після того, як з інтернету дізнався про розшук.

“Щоб не було ажіотажу та спекуляцій, пояснюю, що з’явився самостійно в НАБУ, після того, як з інтернету дізнався про розшук. Зараз є привід до суду щодо обрання запобіжного заходу. Всі процесуальні дії відбуваються, як і повинно бути. Ніхто не переховувався і не збирається цього робити. Залюбки надам відповіді слідчим та детективам на всі запитання у справі”, – написав Кузьміних.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN