Суд в Севастополі визнав загиблими 17 моряків із крейсера “Москва”

Росія почала визнавати, що унаслідок потоплення флагмана російського Чорноморського флоту крейсера “Москва” загиблих моряків значно більше однієї людини. У Севастополі так званий “суд” окупантів визнав загиблими 17 людей.

Про це російським ЗМІ розповів Дмитро Шкребець, батько матроса Єгора Шкребця – єдиного, кого Росія донедавна визнавала загиблим з екіпажу крейсера. Він зазначив, що суд визнав загиблими ще 16 моряків за позовами родичів.

Також про це повідомило “Агентство. Новости” з посиланням на дані суду.

“Справи, за якими опубліковане рішення про визнання громадян “безвісти відсутніми або про оголошення померлими”. Заявниками у цих справах зазначено командира військової частини 42948 – частини крейсера Москва, а також батьків загиблих військових. 16 справ було розглянуто у червні-серпні, ще одна – у вересні. У 12 справах рішення вже набуло законної сили”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що серед позивачів є родичі загиблих моряків, про які повідомляли ЗМІ, зокрема Єгор Шкребець, Віталій Бегерський, Данило Герк, Іван Франтін і Леонід Савін.

За словами батька загиблого матроса Шкребця, інтереси сімей представляли військова прокуратура та командування частини.

“Пройшли закриті суди за заявами батьків про визнання зниклих синів загиблими. Всі інші зниклі моряки, батьки яких такі заяви не писали, автоматично визнаються загиблими через 6 місяців”, – повідомив ЗМІ Шкребець.

Однак, пів року від дня затоплення “Москви” пройшло 14 жовтня, а Росія й надалі продовжує замовчувати реальну кількість жертв.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN