Суд виправдав ексвіцемера Хмельницького, який тягнув собаку за машиною

Новини

У діях Володимира Байдича суд не знайшов ознак злочину.


У діях колишнього директора Державного архіву Хмельницької області, а раніше віцемера Хмельницького Володимира Байдича, якого підозрювали у жорстокому поводженні з тваринами, слідчі поліції не знайшли ознак криміналу. Про це повідомляють на сайті parlament.ua.

“Судово-медична експертиза, яку проводили у Харкові, дала висновок, що виявлені у собаки на кличку Барсік тілесні ушкодження належали до середнього ступеня важкості з тривалим розладом здоров’я. Проте, від нанесених травм у собаки ознак ускладнення здоров’я не виявлено, а ознаки каліцтва відсутні. Тому, на підставі висновку цієї експертизи, слідчим відділом Красилівського відділу поліції прийнято рішення про закриття кримінального провадження у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 299 Кримінального кодексу України” – зазначив заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Сергій Комонюк.

Одночасно начальнику Красилівського відділу поліції направлено матеріали для розв’язання питання про притягнення винної особи до адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення (жорстоке поводження з тваринами).

За словами начальниці сектору комунікацій головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Інни Глеги, Барсік досі проживає в кінологічному центрі ГУ Нацполіції області.

“Йому виділили окремий вольєр, а службові собаки діляться із ним харчуванням, оскільки на Барсіка воно не передбачене. Наразі Барсік гарно почувається, він доглянутий і чекає на нових господарів, які захочуть прийняти його у свою родину” – каже Інна Глега.

Нагадаємо, що 18 листопада 2019 року голова Хмельницької організації захисту тварин “Врятуй життя” Олена Голубнича поширила у соцмережах відео, на якому видно як чоловік прив’язав тварину до буксирувального троса та волочив за автомобілем.

Живодером виявився директор Хмельницького обласного архіву і колишній віцемер обласного центру Володимир Байдич.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN