Connect with us

Новини

Сuрота з Маріуполя, який дивом вuжuв під руїнaми драмтеатру, став жeртвою напaду: “Зашuвали в госпіталі до ночі”

Published

on

2022 року під час обстрілу драмтеатру Маріуполя, родина хлопчика загинула, а його дивом вдалося витягнути з-під завалів живим.
12-річний Сашко, який залишився сиротою після удару Росії по драмтеатру в Маріуполі, зараз перебуває у Франції. Опіку над ним взяли знайомі сім’ї. Хлопчик, який дивом вижив, став жертвою банди іноземців у французькому місті Пріва. Вони по-звірячому його побили.

Блогер та волонтер Ярослав Матюшин на своїй сторінці у Facebook розповів, як усе сталося.

Ярослав Матюшин розповів, що у 2022 році під час обстрілу драмтеатру Маріуполя родина хлопчика загинула, а його дивом вдалося витягнути з-під завалів живим. Батько волонтера із сім’єю теж там був. Неймовірними зусиллями та з величезним ризиком їм вдалося вивезти з міста 12-річного хлопчика.

Тато Ярослава і він сам оформив повну опіку над Сашком. Пізніше вони вивезли хлопчика до Франції. Дитина ходить там до школи та вчить мову.

Advertisement

Близько двох тижнів тому до нього пристали місцеві мігранти з Туреччини. Спочатку вони просто перегороджували йому дорогу. Потім почали ображати, чи намагалися з’ясувати українець, чи має він наркотики чи цигарки. Коли Сашко спробував уникнути їх, але вони не дали – почали бити хлопчика, намагаючись відібрати у нього смартфон.

“Цієї неділі його побили. Турок стояв ззаду (15-річний), а з його подачі Сашка б’є 30-річний албанець. 15 ударів, зашивали в госпіталі до ночі. Протоколи поліції є. Але, мені здається, що ситуація вимагає контролю. Я не можу поїхати до Франції – я мобілізований”, – розповів волонтер.

Варто зазначити, що хлопчик не розгубився і звернувся до поліції. Відомо, що вони поговорили із мігрантами. Але мігрантам із Туреччини не сподобалося, що конфлікт дійшов до поліції.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement