Сусіди хоспісу у Харкові запевняють, що поліція про нього знала, їх викликали через побиття стареньких

Новини

Поки місцева влада і поліція Харкова твердять, що пансіонат, в якому через пожежу загинуло 15 людей, був нелегальний, сусіди хоспісу розповідають, що про його наявність поліція начебто знала.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Люди переконують, що викликали служби через знущання над старенькими. «Я ж кажу, збирала і шприци, і голки, і сміття, і записки, в яких люди просили зателефонувати родичам, що нас тут б’ють», – розповідає сусідка закладу.

«Я ввечері вийшла гуляти і на зустріч йшла бабуся, за 85 років. В одній нічній сорочці, без рукавів, взута в якісь шльопанці. У неї синець під оком. Ось як вони там добре жили. Викликали ж поліцію, швидки приїжджали. Чому ж поліція не склала протокол і не почала розслідування. Може бути, цієї трагедії і не було б», – розповідають сусіди нелегального хоспісу.

Поки ж на місці трагедії і досі доволі багато поліцейських, продовжують працювати слідчі та експерти.

А от всі п’ятеро людей, яких із пожежі в будинку для літніх людей у Харкові, доправили до лікарень, у стабільному стані. Їхньому життю нічого не загрожує, кажуть медики. В одного чоловіка обпечено 15 відсотків тіла, в іншого – отруєння продуктами горіння. Ще троє стареньких – неушкоджені, але дуже налякані після пережитого. Всі троє – лежачі, тож і їх тимчасово забрали до медичного закладу.

Прокуратура з поліцією затримала чотирьох осіб у справі щодо трагедії, яка сталася в Харкові напередодні. Це власник будинку, орендар, його дружина та адміністратор закладу. Нині їм готуються оголосили підозри. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала генпрокурорка Ірина Венедіктова. Що відбувається зараз на місці трагедії, яка забрала життя 15 людей – дивіться в прямому включенні.

Нагадаємо, що пожежа в притулку для літніх людей на околиці Харкова спалахнула напередодні вдень, зайнялося на другому поверсі. На той момент у будинку було 33 людини. 15 урятувати не вдалося.

Вікна на обох поверхах були заґратовані, тож немічних пожильців довелося виносити через усю задимлену будівлю аж до виходу на першому поверсі. Літніх людей клали роздягнутими просто на сніг.

Поки поліція розглядає кілька версії виникнення пожежі.  Через трагедію затримано четверо людей – це власник будівлі, адміністратор пансіонату, орендар і його дружина. Всім повідомили про підозри і найближчим часом їм будуть обирати запобіжні заходи.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN