Сусіди розповіли секретні факти про згорілий будинок престарілих

Новини

Сусіди кажуть, що рідко бачили пенсіонерів з будинку для літніх людей. Про це пише ТСН.

Будинок для літніх людей в Харкові, де внаслідок пожежі загинуло 15 людей і 5 постраждали, працював, орієнтовно, близько року.

Про це розповіли свідки, повідомляє журналіст ТСН з місця події.

Місцеві жителі розповіли, що мовляв в районі є ще кілька схожих будинків-близнюків. Втім, з якою метою використовують приміщення — невідомо, це має перевірити поліція.

За словами місцевих, раніше в цьому будинку нібито був і пансіонат для людей із наркотичною залежністю. Цю інформацію також перевіряє поліція.

Виданню KHARKIV Today місцеві розповіли, що стовпи диму першими побачили сусіди по приватному секторі, які побігли на допомогу і викликали “швидку”.

“Подзвонили в “швидку”, але вони відмовилися приїжджати. Що ми могли зробити? Десь рік тут старі живуть, запах проводки чули”, — зазначила сусідка Світлана Ігорівна.

Водночас у коментарі ВЕХА сусіди уточнили, що точна кількість людей, які були в згорілому будинку, невідома, бо пенсіонери рідко виходили за межі території, іноді вони гуляли на подвір’ї або туди приїздила швидка допомога.

“Людей 15 встигли врятувати, вони десь розселили їх тут по домах, літні жінки. Схоже, що там сильно загазоване приміщення, що пожежні не можуть зайти… Навіть невідомо, скільки їх там було, бо це напівлегальна чи нелегальна компанія, яка утримує пенсіонерів. Ми скільки тут живемо, не знаємо, тільки голоси чуємо похилих людей — і все. Все зачинено, “швидкі” інколи приїздять. Літом вони гуляють у дворі, а взимку вони ж там “законсервовані”, — розповів один зі свідків трагедії.

Інша сусідка, яка теж бачила пожежу, розповіла, що коли прибігла на місце, то їхали “швидкі”. Врятованих, як каже вона, містяни запрошувати до своїх будинків, щоб зігрітися.

“Розбирали по сусідах людей, грітися, мороз же”, — сказала жінка.

Нагадаємо, у Харкові 21 січня загорівся двоповерховий  будинок для літніх людей. У результаті пожежі загинули 15 людей, 5 — постраждали. Наразі займання локалізовано.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN