Світан відповів, чи зможе РФ захопити весь Донбас до весни: “Не лише Бахмут та Соледар”

Військовий експерт Роман Світан пояснив, чому окупантам не під силу виконати план Путіна щодо захоплення Донбасу.

Телеведучий Espreso.TV поставив своєму гостю питання: “Ми знаємо, що РФ збільшує свою армію до 1,5 млн. людей. Чи змінить це їхні позиції та можливості у захопленні Донбасу? Я говорю зараз у широкому розумінні, маючи на увазі не лише Бахмут і Соледар , оскільки кілька днів тому з’явилася інформація, що Путін перед Шойгу поставив завдання захопити Донбас до весни. На почуте Роман Світан відреагував із гумором, пожартувавши на тему того, що під силу окупувати росіянам до весни. dialog.ua


Інтерв’ю Романа Світана для телеканалу Espreso.TV можна переглянути на YouTube.

“До весни вони можуть захопити, можливо, ще кілька сільських туалетів і не більше того. До весни залишилося дуже мало, і це просто нереально з тією швидкістю, з якою вони виконують наступальні дії”, – пояснив, чому план із захоплення Донбасу за Кілька місяців окупантам не вдасться втілити в життя військовий експерт.

Потім полковник запасу ЗСУ повідомив наступне: “Якщо глобально дивитися, то збільшення до 1,5 млн збройних сил, саме військовослужбовців у збройних силах Росії – це говорить про збільшення облікового складу на 350 тис. осіб, причому в режимі розгортання нових підрозділів і з’єднань , військових частин — це робота на 3 або 5 років, це мінімум і при хорошій роботі оборонпрому і без санкцій, а росіяни цього не мають. Вони збільшуватимуть на 350 тис. збройні сили будуть років 5 або 7”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN