Світла і тепла у Львові може не бути тижнями: Садовий назвав “базові речі” для львів’ян взимку. Відео

Мер Львова Андрій Садовий попередив жителів міста, що зима, яка наближається, буде надзвичайно складною, і електроенергії та опалення може не бути не просто годинами, а навіть днями та тижнями. Він закликав максимально підготуватися до складних умов і запастися насамперед буржуйками та дизельними генераторами. news.obozrevatel.com

За словами очільника міста, це базові речі для львів’ян, щоб мати енергію і тепло на цю зиму. Відповідне звернення Садовий опублікував у своєму Telegram (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Ми можемо з вами опинитися в ситуації, коли світла і тепла може не бути не один день, а тиждень чи два. До цього треба готуватися. Львів‘янам варто усвідомити, що реалії, з якими ми зіткнулись зараз, є буденністю для багатьох громад Сходу та Півдня України вже багато місяців”, – пояснив міський голова.
Світла і тепла у Львові може не бути тижнями: Садовий назвав ''базові речі'' для львів’ян взимку. Відео

Він також зазначив, що ситуації, коли в одному будинку вимкнули світло, а в сусідньому – ні, є неминучими, “і тут немає справедливості, це реалії воєнного часу”.

Водночас Садовий висловив вдячність громадянам, які облаштовують в укриттях пункти обігріву – загалом їх налічується вже близько тисячі по місту.

“Буржуйки там, де їх можна встановити, та генератори – базові речі для львів’ян, щоб мати енергію і тепло на цю зиму”, – наголосив мер.

Він висловив упевненість, що якою б складною не була ситуація, місто гідно з нею впорається.

“Нехай ворог біситься від злості – ми переможемо”, – підсумував Садовий.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN