Свiжий пpогноз пoгоди на завтра 8 веpесня ошeлешив укpаїнців. Такoго не чeкали

Шоу-бізнес

Свiжий пpогноз пoгоди на завтра 8 веpесня ошeлешив укpаїнців.

Такoго не чeкали.

Пряма мова

Наталка Діденко

Завтра є синоптична надія, що хоча б невеликі локальні дощі змиють у Києві сьогоднішній гар, від якого дере горло і важко дихати.

Періодичні дощі ймовірні в понеділок не лише у Києві, а й вдень та ввечері практично повсюди в Україні, окрім південної частини та західних областей.

Карта внизу.

Хіба що в Карпатах та на Закарпатті дощі очікуються найближчої, завтра вранці та ввечері, а ось вдень 8-го вересня тут буде переважно ясно.

У Криму та Приазов’ї східний вітер завтра рвучкий, до сильного.

Температура повітря найближчої ночі буде комфортною. можна легко дихати, якщо нечисть не завадить, а протягом дня максимальна температура повітря у більшості областей України становитиме +23+28 градусів, на півдні місцями до +30 градусів.

Київ, як я вже сказала, може завтра отримати від атмосфери хоча б трохи такої бажаної вологи або, принаймні, вологих хмар – 8-го вересня в столиці ймовірні місцями дощі та +25 градусів.
9-го вересня також є ймовірність локальних дощів.

Прийдешній тиждень буде помірно теплим, відчутне похолодання орієнтовно передбачається 17-18 вересня.


Рейтинг статті