“Свободу захисникам України!” “Пташка” з “Азовсталі” потужно виступила на “Голосі країни”. Відео

Незламна захисниця “Азовсталі” Катерина Поліщук, яка стала для мільйонів українців символом віри у перемогу, вперше виступила на сцені найвокальнішого шоу України “Голос країни”. Суперфінал 12-го сезону відбувся 20 листопада у київському метро на станції “Майдан Незалежності”. “Пташка” заспівала перед зірковими тренерами, глядачами в залі та перед екранами колискову “Спи, маленький козаче”.

Саме цю композицію героїня співала навесні в Маріуполі. Відео, на якому “Пташка” виконує колискову на “Азовсталі”, розлетілося по всій Україні та далеко за її межами. Про виступ Поліщук на шоу OBOZREVATEL стало відомо під час перегляду прямого ефіру на телеканалі ТЕТ (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Своїм ніжним голосом “Пташка” зворушила слухачів до сліз.

Однак на окрему увагу заслуговує потужна промова парамедикині, яку вона вимовила після виступу. Вона нагадала, що в російському полоні, з якого Катерина сама нещодавно повернулася, продовжують залишатися наші бійці, і про них не можна забувати.

“Я хочу подякувати всім, хто бореться, всім, хто тримається, всім, хто співає. Тому що ми повинні бути незламні, як сталь, ми повинні зробити все для того, щоб кожен маленькій козачок, кожна маленька козачка дочекалася свого тата, дочекалась свою маму з війни, з російського полону. Я хочу, щоб ми це зробили разом. Показували кожного дня і кожної хвилини, які ми незламні, як незламна “Азовсталь”. Свободу захисникам “Азовсталі”, свободу захисниками України!” – сказала “Пташка”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN