“Свого піку він уже досяг”: експерт сказав, скільки часу залишилося у Пригожина

Ватажка ПВК «Вагнер» Пригожина Путін використовує

Таку думку висловив відомий політолог, вчений-політичний географ Дмитро Орєшкін в ефірі Politeka Online.

За його словами, Євген Пригожин грає у відчайдушну гру – він поставив усе на те, щоб принести Путіну перемогу.

«Путін його запустив,  в клітку до тигра, , я маю на увазі Шойгу та Герасимова, зажерлися з погляду Путіна – вони рік тупцюють Україною і досі перемоги не принесли. І тут з’являється зубастий, агресивний, відносно молодий, за духом, як то кажуть, Пригожин», – каже Орєшкін, додаючи, що Путін розраховував також на те, що діяльність Пригожина викличе роздратування у «штатних вояків».

путін, пригожин

І ті, щоб довести Путіну свою ефективність, будуть змушені діяти скоріше.

«Тобто як цей маленький Пригожин кусатиме генералів за товсті дупи, щоб вони рухалися швидше. Пригожин цим скористався у тому, щоб підняти свій статус. І в нього справді статус восени стрімко зростав, як на дріжджах. Поруч із ним і Кадиров, поруч із ним і генерал Суровікін. Протягом кількох місяців вони розкручують потужну PR-кампанію», – нагадав Орешкін про перебіг подій.

І все було, за словами політолога, у Пригожина добре, якби він міг узяти Бахмут.

“А він його взяти не зможе. Принаймні не зміг. Схоже, свого піку він уже досяг і якщо він у найближчі два, ну максимум чотири тижні не зможе принести Путіну в пащі Бахмут… тому що Путін відчайдушно потребує найменшої, будь-якої перемоги, яку можна піднести людям, які все сильніше в ньому розчаровуються . Тому Пригожин зі шкіри лізе, але хоче взяти Бахмут”, – пояснив політичний експерт.

Бахмут, фронт, Донецька область

Орешкін впевнений, що під Бахмутом триває битва не лише між Україною та Росією, а й війна Пригожина з Шойгу.

«Тому Пригожин увесь час скаржиться. Звичайно, він роздмухує свою переможну риторику, але подивимося на більш надійні показники. На те, як поводиться його найближчий дружок на прізвище Кадиров», – звертає увагу Орєшкін на риторику Кадирова, що змінилася.

А нюх, зазначає експерт, у Кадирова розвинений добре.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN