Святослав Вакарчук розридався через учасника на шоу “Голос країни-12”: “Це було неймовірно”

33-річний хлопець зі Львівщини настільки вразив тренерів шоу “Голос країни” своїм співом, що один з них не зміг стримати сліз

Зовсім недавно стартував довгоочікуваний 12-й сезон популярного талант-шоу “Голос країни”, в якому прості українці демонструють свої вражаючі вокальні здібності, а зіркові тренери супроводжують їх до фіналу і діляться цінним досвідом.

Як відомо, цього року крісла тренерів зайняла воістину фантастична четвірка – Святослав Вакарчук з “Океан Ельзи”, Потап, Надя Дорофєєва і суперблондинка Оля Полякова. Глядачів активно підігрівають перед новими випусками шоу, а також нагадують про вже минулі події і про тих учасників, які зуміли вразити зірок своїм талантом.

Фото з телеканалу 1+1, шоу "Голос країни"
Фото з телеканалу 1+1, шоу “Голос країни”
Другий ефір шоу запам’ятався через виступ одного хлопця, який буквально довів до сліз лідера гурту “Океан Ельзи”. На етапі “сліпих прослуховувань” 33-річний Роман Меліш зі Львівщини виконав “Vedro con mio diletto” Антоніо Вівальді. Учасник розповів, що в 2013 році він навчався в Швейцарії, а зараз представляє старовинну музику епохи Відродження.

Його голос звучав настільки вражаюче, що до нього повернулися відразу два тренери – Полякова і Вакарчук.

“Вперше – це, коли ви власне почали, і я почув тембр вашого голосу. Другий раз, коли ви зробили дуже складний, але дуже красивий мелізм. Ну і як ви закінчили, фінал, вихід на тонік – це було просто неймовірно”, – сказав Святослав Вакарчук.
У підсумку Роман віддав перевагу команді Святослава, і настільки зворушив його цим, що той пустив сльозу. Емоції музиканта помітив ведучий Юрій Горбунов, і зазначив, що ніколи не бачив, щоб Вакарчук плакав.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )