Connect with us

Новини

Сирський загнав їх у патову ситуацію: Росіянам доведеться йти з-під Бахмута, – полковник ЗСУ

Published

on

Військовий експерт, військовий льотчик-інструктор, полковник запасу ЗСУ Роман Світан заявив, що російським окупаційним військам доведеться йти з-під Бахмута Донецької області. Генерал Олександр Сирський загнав росіян на тому напрямку у патову ситуацію, зазначають Патріоти України.

“З боку Попасної у напрямку Слов’янська й до кордонів Донеччини розташовано, як мінімум, три-чотири лінії оборони ЗСУ. Ці лінії оборони ще потужніші за лінію оборони, яка розташована в районі Бахмута. Дістатись кордонів Донеччини у цьому житті росіянам вже не вдасться”, – зазначив експерт.

За його словами, в керівних колах РФ уже обговорюють, що окупанти взагалі роблять на Бахмутському напрямку. “Постає питання, що росіяни взагалі роблять у районі Бахмута. Це питання вже починає обговорюватися керівництвом РФ. Виходячи із ситуації, в яку їх загнав генерал Сирський, росіянами може бути ухвалене рішення щодо відступу назад. На лінію оборони, яка була ще до початку наступальних операцій РФ, за Попасну. Генерал Сирський гарний стратег. Він загнав росіян у патову ситуацію, з якої вийти з плюсами неможливо”, – наголосив Світан.

Він зазначив, що в боях за українське місто-фортецю російські окупанти вже втратили близько 100 тисяч військових: 20 тисяч вбитими та 80 тисяч – пораненими.

Advertisement
Джерело: Еспресо.ТV
Прокоментуйте:
Advertisement