Connect with us

Новини

Сирський: ЗСУ контратакують ворога на сході, ситуація складна, але є просування

Published

on

Ситуація на Східному напрямку фронту ускладнюється, ворог посилив свої угруповання штурмовими загонами “Шторм Z”. Однак, попри це, на окремих ділянках є просування Сил оборони України.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський. Він зазначив, що угруповання, які російське командування кинуло на підмогу окупантам, складаються з вʼязнів, підготовлених для штурмових дій у спеціальних таборах.

Наразі, за словами Сирського, війська противника перейшли до ведення наступальних дій у районах Максютівки, Новоселівського, Куземівки, Макіївки, Белогорівки, Спірного, намагаючись прорвати оборону наших військ і розвинути наступ. Бої в цих районах тривають майже цілодобово.

Напередодні генерал-полковник побував у вказаних районах для оперативного вирішення проблемних питань безпосередньо на місці. Такий формат роботи дає можливість володіти інформацією про реальну ситуацію, не за доповідями та рапортами. При правильному підході та копіткій праці захисники можуть досягти успіху, навіть попри чисельну перевагу ворога.

Advertisement

“Як приклад, хочу відмітити роботу підрозділу 92 окрема механізована бригади, який не лише відбив атаку ворога на Сватівському напрямку, але й успішно контратакував і на його “плечах” просунувся вперед на 400 метрів”, – розповів командувач.

“Інший приклад, це успішні дії військовослужбовців 80 окремої десантно-штурмової бригади, які щоденно, крок за кроком,грамотними тактичними діями звільнили значну ділянку території в районі Іванівського лісу” , – додав Сирський.

Новина доповнюється…

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement