Ситуація на ЗАЕС – один із найбільших злочинів Росії у війні проти України, – Зеленський

Те, що витворяють окупанти російської армії на території Запорізької атомної електростанції в тимчасово захопленому Енергодарі, – один із найбільших злочинів РФ проти України. Кремль буквально пробив дно в історії тероризму, відкрито погрожуючи світові ядерною катастрофою.

Про це заявив глава держави Володимир Зеленський у своєму традиційному вечірньому зверненні до народу, опублікованому на YouTube-каналі його Офісу. Сили всіх міжнародних асоціацій та організацій мають бути спрямовані на вигнання окупантів якнайдалі від АЕС (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Це глобальний інтерес, а не просто українська потреба. Акцентуємо на цьому на всіх рівнях: від Ради безпеки ООН до контактів між державами. Тільки повний вихід росіян із території Запорізької АЕС та відновлення повноцінного контролю України за ситуацією навколо станції гарантують атомну безпеку для всієї Європи”, – підкреслив президент.
Зеленський звернувся до нації.

Зеленський окремо звернувся до представників місцевої та державної влади, а також лідерів думок із численними підписниками. Він закликав їх не нарощувати собі рейтинг шляхом військової аналітики, де озвучуються плани та стратегія ЗСУ.

“Війна – точно не час для марнославства та гучних заяв. Чим менше деталей у наших оборонних намірах ви озвучите, тим краще для їх реалізації. Якщо ви хочете після себе залишити яскраві заголовки, це одна справа. Це безвідповідальна позиція. Якщо ж ви хочете перемоги для України, то це зовсім інше. Тоді ви повинні відповідати за кожне слово, сказане про підготовку нашої армії в обороні чи контрнаступі”, – зазначив український лідер.
Глава нації закликав лідерів думок не розкривати деталей військових справ.

Відео дня:

За підсумками політик сердечно подякував багатотисячній армії волонтерів та меценатам в Україні та всьому світу, хто невпинно багато місяців продовжує надавати посильну допомогу для наших громадян, які постраждали від війни. Кожен із них робить для України набагато більше, ніж вони думають і, звичайно, ця щедрість і самовідданість завдають ворогу нищівного удару.

“Дякую всім, хто надає притулок біженцям, дає їм роботу, передає продукти, медикаменти, засоби зв’язку та забезпечує інші потреби. Тим, хто дбає про самотніх людей та сиріт цієї війни, тим, хто допомагає відновлювати зруйновану терористами РФ інфраструктуру”,– підсумував гарант.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Ситуація на ЗАЕС – один із найбільших злочинів Росії у війні проти України, – Зеленський