Ситуація в Молдові загострюється, українців попередили одразу про дві проблеми: “Вже давно звозять..”

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко розповів, що до столиці Молдови Кишинева проросійські сили звозять людей на черговий антиурядовий мітинг. politeka.net

“Звозять з усієї Молдови… Дивно, а що зібрати мітинг у самому Кишиневі людей не вистачило? Довелося везти з проросійських анклавів? Поліція автобуси з “протестуючими” гальмує на під’їзді до столиці, ті в свою чергу перекривають дороги. До речі, в очі впадає цікавий віковий зріз. Серед “протестувальників” в основному пенсійного віку контингент, але також присутні і спортивного виду особини”, – пише експерт.

Крім того, 12 березня прикордонна поліція Молдови повідомила про затримання “вагнерівця”. Чоловіка затримали в аеропорту Кишинева одразу після прибуття. У ході уточнення інформації у нього знайшли військовий квиток та з’ясували, що він є членом ПВК “Вагнер”. З якої країни він прилетів до Молдови – не повідомляється, проте прикордонники розвернули його та відправили назад.

“Загалом, те про що я регулярно попереджав – до Молдови, у цивільному, вже давно звозять російських бойовиків. Скільки таких “туристів” просочилися і осіли з 2022 року?”, – наголосив Олександр Коваленко.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN