Connect with us

Новини

“Так тримати!”: Гіркін влаштував істерику через прорив кордону під Бєлгородом

Засуджений Гаазьким судом російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) “привітав” спецлсужби РФ з проривом диверсантів через кордон в Білгородській області, передають Патріоти України.

“Впевнено можна сказати, що наша розвідка (всіх відомств) “знову спрацювала на п’ять з плюсом”. Навіть я – прославлений своєю дурістю, панікерством і боягузтвом “прапорщик-реконструктор” – попереджав про майбутню вилазку противника (до речі – не останньою, впевнений) на нашу територію заздалегідь”, – написав він у своєму телеграм-каналі.

Терорст нарікає, що диверсанти не просто вторглися в Росію, а провели успішну операцію, і тепер вибивати їх з російської території доведеться, руйнуючи власні населені пункти.

“Одне слово-молодці! Мої вітання ГРУ ГШ, 5-й службі ФСБ РФ, розвідці ФПС ФСБ Росії і всім іншим причетним! Так тримати!” – пише Гіркін.

Advertisement

Події в районі Грайворона

Вранці 22 травня група озброєних людей за підтримки декількох бронемашин зайшла на територію Білгородської області в районі населеного пункту Грайворон. Як з’ясувалося пізніше, силову акцію зробили російські опозиційні рухи “РДК” і “Легіон Свобода Росії”.

Поки російські пропагандисти розповідають, як армія країни-агресора успішно знищує диверсантів, місцева влада чомусь оголосила евакуацію успішно населення Бєлгородщини, яке так успішно “захищають”. Багато хто почали виїжджати самостійно, не чекаючи, поки їх “врятують”.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement