“Так вели себя французы в Москве в 1812-м”: Соловйов приписав “свинарник”, який влаштували окупанти в церкві під Ізюмом, Збройним силам України (відео)

Російський пропагандист Володимир Соловйов вкрав відео радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка з церкви під Ізюмом і приписав «свинарник», який там влаштували окупанти, Збройним силам України. Відповідне викриття опубліковане на сайті “Детектор медіа”, передають Патріоти України.

Відео зі звільненого після російської окупації Свято-Троїцького храму УПЦ МП в селі Мала Комишуваха недалеко від Ізюма Харківської області поширив у Telegram російський пропагандист Соловйов.

«Збройні сили України влаштували у православному храмі брудну казарму, «святий вівтар зганьблений», — написав він.

Рупора Кремля не зупинило те, що відео підписане @Pravda_Gerashchenko з телеграм-канала радника міністра внутрішніх справ, який 14 вересня був в Ізюмі з групою іноземних журналістів під час підняття прапора за участі Володимира Зеленського.

15 вересня у Telegram Геращенко опублікував відео з храму під Ізюмом. «Рашисти перетворили храм в Ізюмі на свинарник. Судячи з обстановки, поранених прямо тут і відспівували їхні командири. Як заведено в орків — церква перетворилася на хлів. Українці за таких умов навіть тварин не тримають. Ніхто вже й не сумнівається, що „друга армія світу“ прийшла до нас воювати з цивільним населенням, школами, лікарнями та церквами», — написав він.

Пізніше під час огляду храму бійців ЗСУ шокував «військовий шпиталь» російських окупантів на Харківщині. «Трупний сморід та повна антисанітарія», — прокоментували військові.

6 вересня у ранковому зверненні Генштабу повідомили, що Свято-Троїцький храм в селі Мала Комишуваха росіяни використовують як польовий шпиталь. 10 вересня українські військові звільнили Ізюм.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )