Така риторика не спрацює з українцями: Притула різко відповів Путіну на “терпи, моя красавица” (відео)

Український шоумен Сергій Притула гостро відреагував на заяву президента Російської Федерації Володимира Путіна: “Нравится, не нравится – терпи, моя красавица”, зазначають Патріоти України.

“Фрази типу “нравится, не нравится – терпи, моя красавица”, які Путін адресував Україні, подібну риторику він може собі дозволити застосовувати виключно щодо такого ж утирка, як він, я маю на увазі Лукашенка, тому що “чик-чирик” вже давно на гачку у Путіна. Це такий “терпило”, для якого така риторика є актуальною і справедливо”, – заявив він у у Facebook.
Притула зауважив, що така риторика не спрацює з українцями.

“Після подібних заяв ми розуміємо, що з цим пеньком нема про що говорити, нема про що домовлятися. І єдине, про що ми повинні турбуватися, – це щоб у нас була сильна армія, яка дасть по зубах цьому ґвалтівникові”, – підкреслив Притула.

Також шоумен вирішив “передбачити”, що може трапитися з Путіним, рядками російського вірша.

“Тільки там фігурує піп, а ви можете поставити на його місце Путіна. Це знаменита російська поезія. “Як у нашого попа, у попа Єрошки, дівки відірвали ***, носять замість брошки”. Так от, Україна житиме довго і щасливо, а тебе, лисий ботокс, розберуть колись на запчастини”, – заявив Притула.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )