Connect with us

Новини

“Таке навіть наснитися не могло”: жителі Херсона розповіли про ситуацію в місті

Published

on

Місто Херсон після підриву Каховської ГЕС російськими терористами затопило. У деяких районах міста рівень води сягає 1,5 і навіть 2 метрів.

Жителі Херсона, розповідаючи про ситуацію в місті, кажуть, що те, що відбувається, не могло їм навіть наснитися. Про це вони розповіли журналістам проєкту “Український Свідок”.news.obozrevatel.com

В Корабельному районі міста настільки високий рівень води, що потрапити туди можна тільки в спецзахисті. Ба більше, вода продовжує прибувати.

Наразі людям та тваринам допомагають патрульна поліція, ДСНС, волонтери та небайдужі громадяни. Вони переміщаються містом з сумками, пакетами та клітками з домашніми тваринами.

Advertisement

Серед евакуйованих також є підприємці, чий бізнес постраждав від злочинних дій окупантів.

“Все постраждало. Всі постраждали”, – каже власник одного із затоплених магазинів.

Зазначається, що евакуація мирних жителів відбувається в умовах постійної небезпеки, оскільки росіяни, які знаходяться на лівому березі Дніпра, наносять удари по цивільних з мінометів та артилерії. В евакуації беруть участь не тільки місцеві жителі, а й волонтери з усієї країни.

Самі херсонці рятують не тільки власних тварин, а й безхатніх: одна з місцевих жительок забрала із собою собаку, який прив’язався до неї під час евакуації.

Advertisement

Станом на 7 червня евакуювали майже 1500 осіб. Волонтери, поліцейські та рятувальники вивозять людей евакуаційними автобусами у безпечні місця.

"Таке навіть наснитися не могло": жителі Херсона розповіли про ситуацію в місті
"Таке навіть наснитися не могло": жителі Херсона розповіли про ситуацію в місті

Варто зазначити, після підриву російськими окупантами Каховської ГЕС вода третю добу заливає правий та лівий береги Херсонщини. Тяжка ситуація на лівому березі, там затоплено значно більше населених пунктів. Водночас російські військові не допомагають людям. Місто Олешки практично все пішло під воду. Мешканці ночують на дахах і благають про допомогу.

Прокоментуйте:
Advertisement