“Такі люди – справжні мародери”: Анна Трінчер у сльозах повідомила, що орендодавець не повертає їй гроші і не пускає до квартири

Українська акторка, співачка та блогерка Анна Трінчер розповіла про неприємну ситуацію, яка сталася з її орендованою квартирою у Києві, передають Патріоти України.

За словами Анни, вони з нареченим Олександром Волошиним від початку повномасштабної війни Росії проти України виїхали зі столиці. Втім, артистка зіштовхнулася з недобросовісним орендодавцем, який вимагає від Трінчер заплатити за ці два місяці і не повертає гроші:

“Людина утримує наші гроші, змушує платити оренду за час, який ми не перебуваємо у квартирі. Ми вже більше двох місяців не проживаємо у квартирі в Києві. Такий важкий час для України, людина просто займається мародерством. У той час, як інші люди навіть не беруть оренду за те, що людина не перебуває у квартирі”, – пожалілася Анна.

Відео дня:

Вона також додала, що орендодавець не пускає Трінчер до квартири, аби вона могла забрати свої речі: “Щоб ви розуміли, чотири тисячі доларів ця людина нам не повертає. Ми вимушені виїжджати з цієї квартири не тому що нам так захотілося і в нас змінились плани. Більше того, вона не пускає нас до квартири. Вчора до квартири намагалася зайти моя бабуся, щоб забрати договір і з ним вже звертатися до юристів і передавати це діло у суд. Вона не змогла зайти до квартири, її заблокували магнітом і охоронціне пустили”, – розповіла Трінчер.

Артистка повідомила, що налаштована рішуче. Анна вже зв’язалася з юристом та залучила ЗМІ.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Такі люди – справжні мародери”: Анна Трінчер у сльозах повідомила, що орендодавець не повертає їй гроші і не пускає до квартири