Такого не було більше 100 років: українці опинились у полоні крижаної стихії, де тепер не проїхати

Підтоплено десятки домогосподарств, пряме сполучення порушено з більш як 10 населеними пунктами.

В усьому виною – зимова повінь на Чернігівщині, повідомляє «УНІАН».

У департаменті цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА повідомили, що через підвищення рівня води у річці Дніпро сталося підтоплення 131 домогосподарства у чотирьох населених пунктах Чернігівського району (с. Мньов, с. Пустинки, смт Радуль та смт Любеч).

Наразі підтоплень житлових будинків немає. Також підтоплено ділянку автодороги Пустинки – Рудня.

Крім того, зимова повінь на Десні стала причиною припинення транспортного сполучення з трьома населеними пунктами Новгород-Сіверського району – с. Бирино, с. Підгірне та с. Прокопівка. Транспорт пересувається із боку Сумської області.

Також автомобілістам варто враховувати, що через збільшення рівня води у Сейму тимчасово припинено рух транспорту тимчасовою переправою на автодорозі М 02 Кіпті-Глухів-Бачівськ біля Батурина Ніжинського району.

Рух транспорту до восьми населених пунктів Ніжинського району здійснюється з боку Сумщини.

Гідрометеорологи Чернігівської області зазначають, що цього року спостерігається найбільша зимова повінь на Десні за майже 130 років спостережень.

За словами начальника ОВА В’ячеслава Чауса, понтонні переправи на Десні та річці Віть не працюють, водії користуються альтернативними шляхами об’їзду.

Додамо, раніше крижаний затор у сім кілометрів спровокував повінь на Київщині.

Через величезне скупчення льоду на річці Десна вода піднялася на кілька метрів.

ДСНС повідомляло, що через це вже підтоплено кілька десятків домогосподарств у Броварському районі, зокрема у селах Пухівка, Зазим’я, Рожни. Дістатись деяких будинків можна було хіба що вбрід.


Лід довелося підривати саперам.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
BBCcCNN