Такої біди, ще не бачили! Вода в будинках! Дванадцять районів Прикарпаття затопило через негоду (фото/відео)

На Прикарпатті знадобилася допомога рятувальників.

Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Відомо, що внаслідок інтенсивних опадів на території дванадцяти адміністративних районів: Верховинський, Тлумацький, Снятинський, Коломийський, Тисменицький, Долинський, Калуський, Богородчанський, Галицький, Рожнятівський, Косівський райони та Івано-Франківська міська рада в 38 населених пунктах підтопило 43 житлових будинки, 92 дворогосподарства, 21 присадибних ділянок та понад 5 га сільгоспугідь.

Для надання допомоги населенню в ліквідації наслідків негоди здійснили 47 виїздів, залучили 67 одиниць техніки та 239 осіб.

Працівники пожежно-рятувальної служби відкачували воду з 24 житлових будівель та 5 об’єктів.

Також відвели воду з 24 дворогосподарств, розчистили дві ділянки автомобільної дороги від зсуву ґрунту протяжністю 56 метрів, прибрали чотири повалених на проїжджу частину дерева, евакуювали з зони підтоплення двох осіб.

Надзвичайники надали допомогу по буксируванню із зони затоплення водіям чотирьох транспортних засобів, в яких було сім осіб та дві собаки.

Близько 2150 кілограмів харчів завантажили в гелікоптер (мука, цукор, крупи, хліб) для мешканців Верховинського району, з котрими через негоду було відсутнє транспортне сполучення.

Фото – чат 112

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Такої біди, ще не бачили! Вода в будинках! Дванадцять районів Прикарпаття затопило через негоду (фото/відео)