Там “русскій мір”: Блогер показав, що буває там, куди приходить Росія (фото)

Новини

Після захоплення Росією Абхазії цей регіон більше підходить для зйомок фільмів жахів, ніж як територія, де можуть жити люди.

Майже повністю перетворився в “джунглі” житловий масив, забудований п’ятиповерховими будинками. Руїни на місці промислових підприємств, машини, що перетворилися через тривалий простій в металобрухт. Блогер Vitauskas NEWS POST розмістив в своєму телеграм-каналі фото, зроблені в окупованій Росією майже тридцять років тому Абхазії, передають Патріоти України.”Це Абхазія. Сюди прийшла Росія. Усюди, куди приходить Росія, чомусь виходить Абхазія. Не Німеччина, не Японія, не Південна Корея, а саме Абхазія”, – йдеться у підписі до фото.

На відзнятих в Абхазії кадрах дійсно гнітюче видовище: заростають лісом житлові будинки,зруйновані підприємства, вантажівки, що іржавіють.

Цей кошмар став наслідком від’їзду з окупованої території 240 тисяч етнічних грузинів (дві третини населення території) і багатьох представників інших національностей, які становили економічно активну основу населення.Зруйновані будинки, швидше за все, ті, в яких до окупації жили грузини. Абхази не хочуть в них селитися через міжнаціональну ворожнечу, яка, починаючи з 1991 року, підігрівалася Росією. А обернулося це все окупацією, сотнями тисяч біженців і зруйнованою економікою, оскільки найбільш кваліфіковану роботу виконували грузини. Але Росію такі “дрібниці” не цікавили в 1993 році, коли почалася окупація. Не цікавлять і зараз.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN