Connect with us

Новини

“Танці на кістках!” Окупанти вирішили влаштувати танці у драмтеатрі Маріуполя, де загинули сотні людей

Російські окупанти анонсували “новий сезон” у драмтеатрі Маріуполя, на який 16 березня скинули бомбу. В будівлі, де загинули сотні людей, вони збираються провести концерти з танцями.

Відкриття закладу загарбники запланували на початок осені 2022-го. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко в Telegram-каналі.

“Немає такого дна нелюдства, яке б не пробили окупанти”, – написав він, посилаючись на заяви окупаційної “адміністрації”.

В повідомленні останньої йдеться, мовляв, маріупольський драмтеатр має відкритися вже 10 вересня.

Advertisement

“Новий сезон відкриється двома-трьома танцювальними і естрадно-танцювальниками номерами, а також театральною постановко”, – заявили загарбники.
Зруйнований військами РФ драмтеатр у Маріуполі

Андрющенко наголосив, що танок по кістках і виставу на могильнику окупанти організовують разом із колаборантами.

“Коли наступного разу цинічна Росія почне знов щось волати про гуманізм, просто згадайте це повідомлення. МраZота”, – додав український чиновник.

Нагадаємо: потужну бомбу війська РФ скинули на драмтеатр удень 16 березня із авіації. Вона впала на місце, де в підвалах ховалися від обстрілів сотні мирних громадян. Внаслідок дій окупантів близько 300 людей загинуло, приблизно 600 вдалося врятувати.

Після цього американська компанія Maxar Technologies опублікувала знімки з Маріуполя, зроблені 14 березня. На них був і драмтеатр – із двох боків будівлі на асфальті фарбою було написано: “Діти”,але це не зупинило росіян, які цинічно вбили мирних маріупольців.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement