Тарас Березовець: “Дубинський не жилець – це вже очевидно. Від американців не відіб’єшся.

Новини

25 січня на засіданні фракція “Слуга народу” не прийняла рішення про виключення Олександра Дубинського.

Присутній на засіданні “Слуги народу” президент Володимир Зеленський двічі звертався до Олександра Дубинському з проханням піти добровільно.  Після включення нардепа до списку санкцій США глава держави рекомендував парламентарія самостійно прийняти таке рішення, щоб не шкодити фракції в майбутньому.

Про це в своєму ТГ-канал повідомив екс-нардеп Сергій Лещенко.

 

Image

 

Дубинський відмовився покидати фракцію, кажучи про те, що Зеленського вводять в оману.  Президент у відповідь попросив не прикриватися іменем Тараса Шевченка і покинув засідання.

Очікується, що найближчим часом організують “голосування у вигляді збору підписів з трьох питань: підтримати Дубинського, вигнати його з фракції, зняти з посади заступника глави комітету з фінансів”.

Image

Політолог Тарас Березовець, коментуючи питання виключення Дубинського з “слуг”, визнав, що у президента немає вибору.  Зеленському доведеться розлучитися з парламентарієм і почати розслідування проти нього, або він з сам ризикує стати фігурантом розслідування США.

“Дубинський не жилець – це вже очевидно. Від американців не відіб’єшся. Потрапив як кури в ощип. У Зеленського вибору зовсім немає”, – вважає Березовець.

За матеріалами dialog.ua

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN