Таро-прогноз на тиждень з 22 по 28 червня 2020 року

Поради карт Таро корисні для всіх без винятку, адже завдяки своєчасно отриманим попередженням простіше оцінювати свої сили й не витрачати час на свідомо невдалі справи.

Червень підходить до кінця, і наступає час підбиття проміжних підсумків, а також вибору нових цілей. Розклад карт Таро на тиждень з 22 по 28 червня допоможе вберегтися від промахів і з успіхом завершити перший літній місяць, інформує Ukr.Media.

Розклади карт Таро — це не лише спосіб зазирнути в майбутнє і отримати цінні підказки, але і прекрасне тренування інтуїтивних здібностей. Кожен Аркан відкриває завісу таємниці і дає цінні уроки. Експерти рекомендують співвіднести поради Арканів з подіями що відбуваються в житті, щоб точно знати про те, що очікує в найближчі сім днів.

Овен

На початку тижня, судячи по карті «Імператор», Овни зможуть досягти нових висот у діловому середовищі. Аркан говорить про мудрість і вміння грамотно розставляти пріоритети, що допоможе Овнам зайняти керівні посади та зарекомендувати себе в кращому світлі.

Аркан «Дурень» у розкладі попереджає Овнів про небезпеку. По цій карті в середині тижня не можна втрачати пильність, навіть якщо справи йдуть чудово. Недбале ставлення до роботи може стати причиною промахів і збитків.

Карта «Колесо фортуни» обіцяє Овнам позитивні зміни, а значить, не варто панікувати, якщо події будуть йти не за планом. Вміння вичікувати дозволить вчасно знайти шлях, що веде до щастя і добробуту.

Телець

Тельцям на початку тижня по карті «Закохані» треба щось поміняти в житті. Аркан обіцяє зміни на краще, тому Тельцям не варто боятися. Залишивши за спиною сумніви та слухаючи своє серце, вийде залучити у своє життя щастя.

«Пустельник» в розкладі — карта тимчасової зупинки. По цій карті Тельці зможуть взяти паузу, щоб відновити сили, скорегувати плани на найближчі дні і знайти спосіб змінити життя на краще.

Аркан «Диявол» говорить про сумнівні пригоди, які можуть стати руйнівними для Тельців. Згідно з цією картою, у вихідні дні не варто подаватися на провокації й брати участь в авантюрах, особливо якщо йдеться про фінансові операції.

Близнюки

Близнюки по карті «Суд» на початку тижня зможуть отримати бажане, якщо не будуть зволікати. Аркан вказує на успіхи, але лише в тому разі, якщо Близнюки будуть поступати чесно і не стануть відмовлятися від мети через тимчасові труднощі.

Карта «Повішений» попереджає про перепони, які важливо подолати з високо піднятою головою. У сформованій ситуації важливо дотримуватися обережності й не повторювати помилок минулого. Позитивний настрій і вміння пристосовуватися дозволять швидко вирішити проблеми.

Аркан «Луна» — знак внутрішніх сумнівів і страхів. Він означає, що в кінці тижня Близнюкам важливо довіряти своїй інтуїції, а також навчитися протистояти маніпуляторам і заздрісникам.

Рак

По карті «Імператриця» Раки зможуть досягти успіхів, якщо перестануть поспішати та братися за кілька справ одночасно. Аркан вказує на необхідність визначитися з метою і не поспішаючи просуватися до її здійснення.

Карта «Колісниця» означає, що Раки з 24 червня зможуть досягти успіху в будь-якій справі, якщо перестануть зволікати та сумніватися. В них є і сили, і навички, щоб підкорити намічену вершину, а значить, настає пора активних дій.

Аркан «Повішений» вказує Ракам на те, що деякі справи або завдання вирішити відразу не вийде. Ракам буде потрібно якийсь час, щоб знайти причину, по якій відбувається затримка. Така робота вбереже від промахів в майбутньому.

Лев

Карта «Зірка» відкриває тиждень і обіцяє Левам успіх у всіх починаннях. Вважається, що цей Аркан веде до успіху, а значить, з понеділка Левам варто звертати увагу на знаки долі.

«Помірність» в розкладі — карта, що попереджає про те, що поспіх може призвести до сумних наслідків. Левам не потрібно поспішати з висновками, щоб приймати виважені й мудрі рішення, які стануть запорукою успішно виконаної роботи.

Карта «Диявол» говорить про небезпеку, і по ній Левам не можна потурати своїм слабкостям і поганим звичкам. У вихідні дні буде багато спокус, і якщо Леви не будуть обережні, то ризикують як утратити частину накопичень, так і підірвати свій авторитет в очах оточуючих.

Діва

Дівам карта «Смерть» принесе позитивні зміни, якщо вони зможуть поміняти своє ставлення до подій. Не можна забувати про те, що думки матеріальні і від настрою залежить багато чого. Оптимізм допоможе подолати тимчасові труднощі.

Карта «Сонце» обіцяє Дівам відмінну середину тижня, і вже з середи можна сміливо підкорювати нові вершини або ж насолоджуватися черговим успіхом. З цього Аркану в житті відбуваються лише позитивні події.

Аркан «Колісниця» в розкладі вказує Дівам на те, що вони легко зможуть взяти контроль над будь-якими обставинами, якщо перестануть сумніватися у своїх силах і візьмуться за справи без зволікання.

Терези

По карті «Маг» Терезам на початку тижня необхідно налаштуватися на неординарний підхід до вирішення завдань. Аркан говорить про успіхи, які прийдуть, якщо не сумніватися у своїх силах і не боятися впроваджувати нововведення не лише у роботу, але й у повсякденне життя.

Аркан «Зірка» в розкладі — щасливий знак, завдяки якому Терези зможуть прийти до поставленої мети без затримок. По цій карті перешкод більше немає, а значить, можна сміливо братися навіть за найскладніші справи.

Відповідно до карти «Верховна жриця», Терезам доведеться приймати виважені та мудрі рішення, залишивши поспіх. Рада карти — прислухатися до себе, щоб інтуїтивно вибрати вірний напрямок і не помилитися під тиском оточуючих.

Скорпіон

Аркан «Повішений» несе в собі попередження. У Скорпіонів з понеділка можуть не виходити якісь справи, і для того, щоб розв'язати їх, потрібно буде провести роботу над помилками.

По карті «Колесо фортуни» Скорпіонів очікують події, над якими не вийде взяти контроль. Рада карти — виждати час, щоб прийняти правильні рішення і з часом підпорядкувати собі обставини.

«Верховна жриця» в розкладі говорить про необхідність використання інтуїтивних здібностей. Скорпіони в кінці тижня зможуть обійти неприємності стороною, якщо прислухаються до передчуття і не стануть ігнорувати внутрішній голос.

Стрілець

Аркан «Колісниця» віщує активний початок тижня. По цій карті Стрільці зможуть залучити в життя позитивні зміни, якщо перестануть сумніватися і боятися першого кроку в невідомість.

З середи Стрільцям по карті «Луна» не варто ділитися своїми планами з оточенням. Серед знайомих можуть виявитися заздрісники, які здатні нашкодити і не кращим чином вплинути на результат започаткованих справ.

Карта «Зірка» в розкладі говорить про вдале завершення тижня. З цього Аркану цілі досягаються, і Стрільці після чергової перемоги зможуть відпочити і набратися сил, не боячись, що справи вийдуть з-під контролю.

Козоріг

По карті «Закохані» Козороги на початку тижня зіткнуться з проблемою вибору. Сумніви й тривоги не повинні стати перешкодою, і Козорогам важливо прийняти рішення самостійно, щоб знайти вірний шлях до нових перемог.

Карта «Правосуддя» означає, що Козороги в середині тижня зіткнуться з випробуваннями та спокусами. Вони наблизяться до успіху або зроблять крок назад, залежить від їхнього вибору, а значить, поспішати з ним не потрібно.

«Маг» в розкладі — карта, що вказує на прорив. З цього Аркану сміливі та неординарні рішення спростять життя Козорогів, а значить, настала пора щось міняти та впроваджувати нововведення в повсякденність.

Водолій

Карта «Імператор» дає Водоліям можливість проявити себе. З цього Аркану мудрі та виважені рішення приведуть до нових успіхів, а значить, не можна поспішати та робити поспішні висновки. Чесність і неупередженість допоможуть впоратися з найскладнішими завданнями.

«Помірність» в розкладі — карта, яка пророкує перемогу над обставинами. З цього Аркану Водоліям потрібно правильно розставити пріоритети, щоб займатися першочерговими завданнями, не відволікаючись на дрібниці.

Аркан «Смерть» обіцяє Водоліям позбавлення від сковуючих обставин. По цій карті можна сміливо відмовлятися від спілкування з токсичними людьми, змінюватися до кращого і прищеплювати нові корисні звички.

Риби

Карта «Правосуддя» відкриває останній тиждень червня, і Риби, за нею можуть добитися справедливості, приймаючи виважені рішення. Перешкоди з шляху зникнуть, якщо чесно трудитися і не намагатися обманом залучити в життя позитивні зміни.

Аркан «Зірка» вважається однією з кращих карт. По ній Риби зможуть безперешкодно досягти успіхів, якщо прислухаються до себе і перестануть сумніватися у власних силах.

«Диявол» в розкладі — карта, що попереджає про неприємності, але лише в тому разі, якщо Риби будуть потурати своїм схильностям і відмовлятися від справ догоду розваги та відпочинку. У вихідні дні важливо зосередитися, щоб удача не відвернулася.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Таро-прогноз на тиждень з 22 по 28 червня 2020 року