Тариф на газ в Україні: ухвалено рішення щодо вартості блакитного палива до травня

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), визначила тариф для “Нафтогазу” для тих клієнтів, які залишились без своїх постачальників. За законом, вони автоматично стають клієнтами “Нафтогазу” і платитимуть 7,96 грн за кубометр.

Відповідну постанову було ухвалено на засіданні регулятора 6 вересня, йдеться у повідомленні Інтерфаксу. Такі умови діятимуть з 1 вересня цього року та до 1 травня 2023 року.

“Це прямі норми закону. Так ми захищаємо споживачів. Вважаю, що ми не можемо не ухвалити цієї постанови. Щоб не було жодних хвилювань”, – зазначив під час засідання член НКРЕКУ Валерій Тарасюк.

За даними комісії, озвученими на засіданні, ціна газу від ПОН, яка розраховується за спеціальною формулою, коливається від 100 до 200 грн/куб. м. Однак таку вартість блакитного палива не використовуватимуть.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше суд передав до управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими злочинним шляхом (АРМА), 26 обласних та міських операторів газорозподільних систем. Усі ці підприємства належать компанії РМК Дмитра Фірташа.

Відео дня:

Підприємства звинуватили у несплаті до держбюджету 1,48 млрд грн. Українці платять за доставку газу т.зв. “облгазам”. За сам газ гроші надходять до постачальника.

1,5 млрд грн, ймовірно, не були сплачені в період з 2017-го, тоді в тарифі не було коштів на сплату до бюджету за використання мереж. За версією ДБР, компанія Фірташа отримала облгази з порушенням процедур.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Тариф на газ в Україні: ухвалено рішення щодо вартості блакитного палива до травня