Тату-майстер став кондитером і тепер дивує всіх своїми неймовірно реалістичними тортами

Таку красу навіть їсти шкода!

Кулінарія — це ціле мистецтво, інформує Ukr.Media.

Хтось вміє ліпити гігантські скульптури з шоколаду, хтось намагається в домашніх умовах приготувати кулінарні шедеври, які не будуть поступатися ресторанним.

А ось Бен Каллен вирішив попрацювати в зовсім іншому напрямку. Він створює неймовірно реалістичні торти. Таку красу навіть розрізати шкода!

Раніше Бен був татуювальником. Але з часом він навчився створювати дивовижні їстівні ілюзії. Він маскує тістечка під фрукти і овочі, робить торти у формі людських рук або у вигляді апетитних не солодких страв.

Дивлячись на творіння Бена, можна подумати, що він займається випічкою все своє життя. Але насправді хлопець став кондитером всього 5 років тому. Одного разу до нього прийшов клієнт, щоб зробити татуювання. Чоловік виявився кулінарним художником і показав Бену свої роботи.

Бен ніколи не пік торти професійно. Та що там, йому це було навіть нецікаво! Але як тільки він побачив роботи клієнта, то одразу відчув бажання спробувати себе в цій справі.

  • «Я подзвонив мамі і запитав, як пекти торт. Без жартів, я справді не вмів цього робити. Спочатку я зробив кілька тортів для батька і друзів. Але з часом почав ставитися до цієї справи серйозніше і став експериментувати з різними дизайнами випічки», — розповів Бен.

Бен захоплювався мистецтвом все життя, і йому не склало особливих труднощів вивести своє художнє уміння на новий рівень. Він постійно кидав собі виклики і намагався створювати нові і складні дизайни. А ще хлопцеві допоміг досвід в аерографії (нанесення фарби за допомогою спеціального інструмента — аерографа, або балончика). Завдяки цьому випічка Бена виглядає неймовірно реалістично.

Над тортами доводиться працювати дуже довго. Бен зізнається, що кожен день стикається з новими труднощами.

Спочатку Бен вигадує дизайн, потім пече коржі, промазує їх кремом і складає разом. Потім вирізає потрібну форму, покриває її спеціальної їстівною пастою (мастикою) і, нарешті, розпорошує барвник. Дрібні деталі Бен додає за допомогою невеликого пензлика.

  • «Мені дуже подобається займатися цим, — зізнається Бен. — Можливо, тому, що я довго працював з татуюваннями».

А ось і сам процес створення торта-піци:

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Тату-майстер став кондитером і тепер дивує всіх своїми неймовірно реалістичними тортами