“Те, що відбувається зараз, це лише квіточки”: Арестович попередив українців про складний період війни

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович попередив, що справжні бойові дії на фронті розпочнуться протягом тижня.

За словами Арестовича, те, що відбувається зараз, – “це лише квіточки, а от ягідки слід очікувати протягом тижня”. tsn.ua

Про це радник ОП анонсував у розмові з російським правозахисником, журналістом Марком Фейгіним у середу, 3 серпня.

Арестович повідомив про загальну воєнну ситуація на фронтах. Так, за його словами, наразі в Харківській області точаться бої місцевого значення з обстрілами населених пунктів. Однак на Ізюмському напрямку спостерігається відносне затишшя.

Відео дня:

“Особливо принципового нічого не відбувається. Ми – перед затишшям, справжні події розпочнуться протягом тижня. Поки йдуть події, які багатьом, особливо тим, хто на місці, здаються відносно спокійними. Але якщо дивитися на стратегічний розмах усього театру, то розуміємо, що це – місцеві дії. Проте ці місцеві дії мають і мету, і результати”, – сказав радник керівника ОП.

Нагадаємо, український журналіст Юрій Бутусов вважає, що війна Росії проти України може тривати ще довгі роки. Він вважає, що армія РФ не зупиниться після захоплення Донбасу, її можна лише розбити.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Те, що відбувається зараз, це лише квіточки”: Арестович попередив українців про складний період війни