Теракт в Оленівці має стати вирішальним аргументом для визнання Росії державою-терористом, – Зеленський

Російський теракт у колонії в Оленівці на Донеччині має стати вирішальним аргументом, щоб визнати Російську Федерацією державою-терористом. Такі рішення повинні ухвалити цивілізовані країни світу

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні 2 серпня (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Він повідомив, що говорив про українських полонених, яких утримують російські окупанти, з головою ОБСЄ, міністром  закордонних справ Польщі  Збігнєвом Рау та генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.  Зокрема йшлося про теракт в Оленівці.

“Російський теракт в Оленівці має стати вирішальним аргументом для усіх цивілізованих країн світу, щоб офіційно визнати Росію державою-терористом. Що ще потрібно для цього? Хіба це не достатньо жорстокий і очевидний теракт, щоб у ключових столицях світу було ухвалено відповідні рішення щодо визнання Росії державою-терористом?” – сказав президент.

Зеленський наголосив, що  “принципову відповідь на всі свої злочини окупанти отримують і на полі бою”.

“У цьому контексті хочу сьогодні подякувати президенту Сполучених Штатів Байдену та всьому американському народові за новий пакет оборонної підтримки для України. Слово HIMARS стало для нашої країни майже синонімом слова “справедливість”, і українські оборонці зроблять усе, щоб окупанти щотижнево відчували дедалі більш болісні втрати завдяки цим дуже ефективним системам”, – сказав президент.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Теракт в Оленівці має стати вирішальним аргументом для визнання Росії державою-терористом, – Зеленський