Термінова заява! Прямо з трибуни ВР – почули всі. Паніці кінець – причин немає. Що відомо

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук не бачить підстав для проведення позачергового засідання парламенту.

Про це він заявив у прямому ефірі телеканалу «Рада», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Станом на зараз якоїсь такої нагальної потреби проводити позачергове засідання немає. Але хочу підкреслити, якщо така необхідність буде, Верховна Рада готова у будь-який час зібратися у стінах парламенту з тим, щоб прийняти необхідні для держави рішення», – сказав Стефанчук.

За його словами, у суботу відбулася його зустріч головами фракцій та депутатських груп. Там обговорювалася інформація від Кабінету міністрів, від силовиків щодо безпекових питань.

Голова ВР додав, якщо буде потреба зібрати парламент швидко, то, скоріше за все, одними з першочергових питань розглядатимуться пов’язані з дофінансуванням сфери оборони, з територіальною обороною, національним спротивом, із формуванням тих чи інших підрозділів. Можуть також розглядатися питання щодо медичного забезпечення та протидії коронавірусу, а також питання бюджетно-фінансового характеру.

Стефанчук додав, що наступний пленарний тиждень треба спокійно та цілеспрямовано працювати.

«Ви знаєте, що є різна інформація, але Верховна Рада повинна бути готова до будь-якого розвитку подій. Ми повинні мати відповідь на все питання», – сказав він.

Нагадаємо, що керівництво Верховної Ради спільно з лідерами депутатських фракцій та груп 13 лютого проведуть закриту нараду за участі силовиків та представників економічного блоку.

Про це журналістам повідомила прессекретар Голови ВР Марія Дейнеко.

«Завтра буде закрита нарада. Час ще не визначений», – поінформувала Дейнеко.

За її словами, участь у цій нараді візьмуть керівництво Верховної Ради, лідери депутатських фракцій та груп, силовики, а також представники економічного блоку.

Голова ВР Руслан Стефанчук провів нараду з представниками депутатських фракцій та груп. За її результатами спікер запевнив, що парламент єдиний з питань суверенітету, територіальної цілісності та безпеки України. Він закликав громадян не піддаватися паніці.

«Верховна Рада України єдина з питань суверенітету, територіальної цілісності та безпеки України. Від імені президії парламенту закликаю громадян не піддаватися паніці. Народні депутати України чітко пам’ятають свою присягу на вірність Українському народові та готові працювати 24/7 задля виконання своїх конституційних обов’язків та прийняття необхідних рішень», – написав у Фейсбуці Стефанчук.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )