Термінова заява! У МЗС України відреагували на указ про російські паспорти: плювок в обличчя Путіну. Цинізму немає меж!

МЗС України засуджує указ президента РФ, який змушує мешканців тимчасово захоплених російською армією територій у Херсонській та Запорізькій областях отримувати громадянство РФ.

Про це повідомляє МЗС у Facebook

«Незаконна паспортизація у Херсонській та Запоріжжі, так само як і в Криму та на тимчасово окупованій частині Донецької та Луганської областей, є грубим порушенням суверенітету та територіальної цілісності України, норм та принципів міжнародного гуманітарного права.

Указ президента Росії юридично нікчемний і не матиме правових наслідків”.

Як наслідок – Україна закликає міжнародне співтовариство зупинити Росію.

Українські дипломати вимагають негайно ухвалити шостий пакет санкцій ЄС, що включає повне ембарго на російську нафту.

До того ж, у МЗС закликали міжнародних партнерів прискорити ухвалення рішень щодо подальшого надання Україні озброєння, насамперед, реактивних систем залпового вогню.

Зазначимо:

25 травня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений прийом у громадянство Росії мешканців окупованих територій Херсонської та Запорізької областей України.

Відео дня:

Цей указ вносить доповнення до тексту документа, яким у квітні 2019 року російська влада спростила набуття громадянства РФ для жителів окупованих регіонів Донецької та Луганської областей.

Зміни вже набули чинності.

Крім того, окупаційна влада заявила, що всі жителі Херсонської області матимуть право на отримання російського громадянства, також на окупованій території збираються повернути герб часів Російської імперії.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Термінова заява! У МЗС України відреагували на указ про російські паспорти: плювок в обличчя Путіну. Цинізму немає меж!